Asıl Üyelik Giriş Başvurusu

BKMD asıl üyelik giriş başvurusu ile Derneğimize asıl üyelik resmi başvurunuzu şimdi başlatabilirsiniz. 

Başvurunuz sonrasında sistemimize kaydınız yapılarak, ayrıca resmi asıl üyelik işlemlerinizi tamamlayabilmemiz için, size uygun seçenekler, verdiğiniz bilgiler yoluyla sizinle iletişime geçilerek tarafınıza sunulacaktır. Başvurunuzla birlikte; yasal koşulları taşıdığınızı ve Bahçeşehir'li olduğunuzu doğrulamamız gerekeceğini ve bu işlemlerin biraz zaman alabileceğini unutmayınız. Bu işlemleri kolaylaştırmak için, "açıklama" bölümünde (mezun olduğunuz BK Okulu, mezuniyet yılınız vb.) tanımlayıcı ek bilgilere ve (varsa) seçtiğiniz asıl üyelik paketine yer verebilirsiniz. 

Kayıt ücreti ve yıllık ödenti (aidat) ödemelerinizi, sistemimize üye olduktan sonra, yıl içinde istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Derhal ödeme yapmanız beklenmez.


BKMD

Raklet - Bahçeşehir Kolejleri Mezunlar Derneği (BKMD) sistemi ile tüm Dernek üyelerini tek platformda görebilir ve onlarla mesajlaşabilir, Dernek yöneticileri ile kolaylıkla iletişime geçebilir ve aidat ödemelerinizi farklı ödeme seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz; Dernek işlemlerinizi, tüm resmi başvurularınızı veya gönüllü çalışmalarınızı tek platform üzerinden gerçekleştirerek gündelik yaşamınızdan çok fazla zaman kazanabilirsiniz.

Sistem sayesinde; Bahçeşehir'liler için iş ilanları verebilir, profil ayarlarınızdaki "iş arıyorum" seçeneği ile Bahçeşehir'li işverenlerin sizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çeşitli Dernek etkinlikleri için, online bilet satın alabilmeniz veya Derneğimize kolaylıkla bağış yapabilmeniz ve benzeri birçok seçeneğe tek platformdan ulaşabilmeniz de mümkündür.

Sisteme üye olduğunuzda; Derneğimizin etkinliklerinden sizi kolayca haberdar etmemiz ve size özel eğitim ve kariyer fırsatlarını tarafınıza hızlıca ulaştırmamız da mümkün olacaktır.

Derneğimizin yönetim ve işleyişi ile ilgili daha fazla bilgi için ise; lütfen, Dernek Tüzüğü hükümlerini okuyunuz.

Membership Terms

Derneğimizin asıl üyelik şartları ile ilgili Dernek Tüzüğü hükümlerini incelemek için, tıklayınız.

Lütfen, tüm şartlar ve daha fazla bilgi için, Dernek Tüzüğü hükümlerini inceleyiniz.

Registration Fee

10.00 TRY - Registration Fee (Only Once)

ÖNEMLİ BİLGİ: Derneğimize sistemimiz üzerinden göndereceğiniz bu asıl üyelik giriş başvurusuyla birlikte resmi asıl üyelik başvurunuzun da tamamlanabilmesi için, daha sonra, verdiğiniz bilgiler yoluyla sizinle iletişime geçilerek gönderilecek olan "Asıl Üyelik Başvuru Formu" ile beraber, "iki adet Nüfus Cüzdanı fotokopisi" ve "iki adet vesikalık fotoğrafın da" verilmesi gereklidir. Sadece bu başvuru ile Derneğimize asıl üye olmanızın resmiyet kazanamayacağını unutmayınız.

Lütfen, daha fazla bilgi için, BKMD ile iletişime geçiniz: 
bilgi@bkmd.org veya sege@bkmd.org (Dernek Genel Sekreterliği)

BKMD'ye Geri Dön

Loading